Start

Witamy serdecznie na stronie Zdradzeni o Świcie

Mamy przyjemność zaprosić Was do wspólnej zabawy na znanych zasadach Role Play na Naszym polskim serwerze z bardzo niskim pingiem gry Life is Feudal Your Own, który wystartował 30 Grudnia 2016 r

Cała zabawa będzie opierać się głownie na rozwoju wszystkich punktów handlowych. Każda wioska będzie tworzyć klimat walcząc o jak najlepszy towar oraz cenę, brak więc tutaj zabudowań czy osad stworzonych przez administracje i przedmiotów które pojawiły się dzięki komendom. Chcemy stworzyć serwer, gdzie gracz przeciwko innemu będzie toczył walki w stylu RP – nie PVP co wcale nie oznacza braku możliwości zabijania innych.
W miarę upływu czasu Regulamin zamieszczony na stronie będzie sukcesywnie dopieszczany, by każdy gracz mógł się dobrze bawić.

Nie chcemy aby gracz tracił czas na pisanie historii postaci ponieważ najprawdopodobniej będzie to robił bard, który będzie odwiedzał karczmę i próbował nawiązywać nowe relację, by nigdy nie zabrakło mu pomysłów do pisania a co za tym idzie? – ciekawsza gra.